Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Dog Fantasy
Cena:34.00 Kč

Kroužek je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a hypoalergenní. Hračky z tohoto materiálu jsou odolné a pružné. Jsou výborné na žvýkání a proto jsou vhodné také jako dentální hračky. Nejlepší materiál pro ty největší kousače! Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni.


 • Hračka dog fantasy kost guma modrá 11cm
  Hračka dog fantasy kost guma modrá 11cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  39.00 Kč
 • Hračka dog fantasy válec guma modrá 12cm
  Hračka dog fantasy válec guma modrá 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou..

  64.00 Kč
 • Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm
  Hračka dog fantasy rugby míč guma růžová 8cm

  Míč je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Termoplastická guma (TPR) je..

  94.00 Kč
 • Hračka dog fantasy činka guma modrá 30cm
  Hračka dog fantasy činka guma modrá 30cm

  Činka je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  219.00 Kč
 • Hračka dog fantasy míček modrá 5cm
  Hračka dog fantasy míček modrá 5cm

  Míček je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  34.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka modrá 9.8cm
  Dog fantasy dental hračka modrá 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  84.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka růžová 9.8cm
  Dog fantasy dental hračka růžová 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  84.00 Kč
 • Dog fantasy dental hračka modrá 14.4cm
  Dog fantasy dental hračka modrá 14.4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy velkých plemen. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost..

  279.00 Kč
 • Ontario hračka mini kost 8,7cm
  Ontario hračka mini kost 8,7cm

  Prakticky nezničitelná gumová hračka pro psy! Velmi odolná, gumová hračka pro psy, kteří zbožňují kousání. UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte Vaše zvíře bez dozoru,..

  99.00 Kč
 • Pasta zubní pro psy trixie s mátou 100g
  Pasta zubní pro psy trixie s mátou 100g

  Zubní pasta pro psy. S příchutí máty Obsah 100g Udržuje svěží dech S přídavkem kostní moučky Zabraňuje tvorbě zubního kamene..

  79.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.