Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Nature Land
Cena:69.00 Kč

Minerální doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Přírodní sůl, která pomáhá zvířatům remineralizovat organismus je vhodná zejména pro králíky, morčata, osmáky a činčily. Složení: himálajská sůl (chlorid sodný 95,5 %, hořčík 0,02 %, draslík 0,64 %, vápník 0,07%)


 • Krmivo versele-laga complete pro křečky 2kg
  Krmivo versele-laga complete pro křečky 2kg

  Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro křečky. Krmivo Hamster Complete zajišťuje tyto funkce: Dental Care (péče o chrup) U křečků a křečíků se mohou..

  359.00 Kč
 • Pochoutka nature land brunch srdíčko xl s lístky 90g
  Pochoutka nature land brunch srdíčko xl s lístky 90g

  Bezobilné doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Tento přírodní bezobilný pamlsek ve tvaru srdíčka je posypán okvětními lístky měsíčku lékařského, který je..

  49.00 Kč
 • Pochoutka nature land brunch chutné košíčky 75g
  Pochoutka nature land brunch chutné košíčky 75g

  Bezobilné doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Košíčky plněné sušenou zeleninou nebo okvětními lístky. K výběru jsou 3 druhy sušené zeleniny (mrkev,..

  49.00 Kč
 • Domek nature land living ze sena s
  Domek nature land living ze sena s

  Domek ze sena vhodný pro menší druhy hlodavců jako jsou křečci, pískomilové a myši. Tento úkryt je vyroben tak, aby zvířeti poskytl co nejpřirozenější místo pro..

  89.00 Kč
 • Domek nature land living ze sena m
  Domek nature land living ze sena m

  Doplňkové krmivo pro hlodavce. Domek ze sena vhodný pro hlodavce střední velikosti, například pro morčata, osmáky a potkany. Tento úkryt je vyroben tak, aby zvířeti..

  169.00 Kč
 • Tunel nature land living s kvítky s
  Tunel nature land living s kvítky s

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Úkryt ze sena s okvětními lístky z růže a měsíčku lékařského je vhodný pro menší druhy hlodavců jako jsou křečci,..

  89.00 Kč
 • Tunel nature land living s kvítky m
  Tunel nature land living s kvítky m

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Úkryt ze sena s okvětními lístky z růže a měsíčku lékařského je vhodný pro střední druhy hlodavců jako jsou morčata,..

  169.00 Kč
 • Tunel nature land living s kvítky l
  Tunel nature land living s kvítky l

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Úkryt ze sena s okvětními lístky z růže a měsíčku lékařského je vhodný pro větší druhy hlodavců a králíky. Tento..

  199.00 Kč
 • Váleček nature land nibble s mrkví dřevěný 150g
  Váleček nature land nibble s mrkví dřevěný 150g

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Válec ze dřeva listnatých stromů, který je naplněn chutnou směsí s mrkví, slouží zvířeti jako pamlsek a hračka zároveň...

  149.00 Kč
 • Menu vitakraft vital guinea pig 3kg
  Menu vitakraft vital guinea pig 3kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Krmný návod: pro 1 zvíře podávejte denně přibližně 30-35 g (3 polévkové lžíce) krmiva plus seno. Složení: obiloviny, vedlejší..

  329.00 Kč
 • Pochoutka nature land nibble kolo dřevěné plněné mrkví, petrželí a prosem 200g
  Pochoutka nature land nibble kolo dřevěné plněné mrkví, petrželí a prosem 200g

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Dřevěné kolo je naplněno chutnou směsí s mrkví a petrželí. Váš mazlíček se při vykusování náplně zabaví a zároveň..

  169.00 Kč
 • Avicentra malý hlodavec standart 20kg
  Avicentra malý hlodavec standart 20kg

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi,..

  499.00 Kč
 • Avicentra králík speciál 15kg
  Avicentra králík speciál 15kg

  Kompletní krmivo pro králíky. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, ječmen,..

  599.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.