Informace o produktu:
Kategorie: Stelivo pro kočky
Dodavatel:Magic Pearls
Cena:189.00 Kč

Kočkolit s vůní a revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach. MAGIC Pearls kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek. Nová technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 16 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 90 - 130 dnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství mnohokrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Čistota a hygiena Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a...


 • Kočkolit magic litter woodchips 10l
  Kočkolit magic litter woodchips 10l

  Podestýlka pro kočky s inovační technologií ze surovin rostlinného původu - 100% z rostlinných surovin - Ekonomické a velmi lehké hrudkující stelivo - Bezprašná,..

  179.00 Kč
 • Kočkolit jrs cats best universal 10l
  Kočkolit jrs cats best universal 10l

  Víceúčelová podestýlka pro králíky, hlodavce, ptactvo a kočky. Podestýlka Cats Best Universal jsou stoprocentně přírodní a biologicky odbouratelné malé oválné..

  159.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite ultra white 5l
  Kočkolit magic litter bentonite ultra white 5l

  Magic Litter Bentonite ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  119.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite ultra white baby powder 5l
  Kočkolit magic litter bentonite ultra white baby powder 5l

  MAGIC LITTER BENTONITE ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  129.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite ultra white baby powder 10l
  Kočkolit magic litter bentonite ultra white baby powder 10l

  MAGIC LITTER BENTONITE ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  219.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite original 5kg
  Kočkolit magic litter bentonite original 5kg

  Prémiová řada kočkolitů Magic Litter Original z prvotřídního jemnozrnného jílu, jež se řadí mezi přírodní zdroje. Vyniká svoji okamžitou savostí a absorpcí..

  99.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite original 10kg
  Kočkolit magic litter bentonite original 10kg

  Prémiová řada kočkolitů Magic Litter Original z prvotřídního jemnozrnného jílu, jež se řadí mezi přírodní zdroje. Vyniká svoji okamžitou savostí a absorpcí..

  179.00 Kč
 • Kočkolit magic litter bentonite original flowers 10kg
  Kočkolit magic litter bentonite original flowers 10kg

  Prémiová řada kočkolitů Magic Litter Original Flowers z prvotřídního jemnozrnného jílu, jež se řadí mezi přírodní zdroje. Stelivo má příjemnou vůni lučního..

  179.00 Kč
 • Eukanuba cat senior chicken 4kg
  Eukanuba cat senior chicken 4kg

  Kompletní krmivo pro starší a staré kočky nad 7 let V kondici i během stárnutí Přibližně ve věku 7 let se metabolismus kočky a její nutriční potřeby mění a..

  879.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.