Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:1059.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, lososa a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky minimálně s 80% obsahem kuřete a lososa které je bez obsahu konzervantů, dochucovadel a barviv. Je zcela bez obilovin a proto je hypoalergenní s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu a bylinkové extrakty. Krmivo je přírodně konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Obsahuje přírodní výtažky z brusinek, známé přínosem pro zdraví močových cest a prebiotika pro zdravý trávicí systém. Přírodní omega 3 a omega 6 mastné kyseliny vyživují srst a zachovávají zdravou kůži. Antioxidační formule obsahuje směs přirozeně se vyskytujících antioxidantů selenu a přírodních tokoferolů. Výhody přírodních antioxidantů jsou stále více uznávány, jako důležité pro zdraví a vitalitu. Díky vysoké výživové hodnotě a vysoké koncentraci přírodních surovin je nutné těmito granulemi krmit méně v porovnání s...


 • Applaws Cat kuře jehně 7,5kg
  Applaws Cat kuře jehně 7,5kg

  Kompletní krmivo pro koťata s obsahem kuřecího a jehněčího masa se zeleninou Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky s 82% obsahem masa, které je bez..

  1059.00 Kč
 • Applaws Cat kuře kachna 7,5kg
  Applaws Cat kuře kachna 7,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, kachny a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky bez obsahu konzervantů,..

  1059.00 Kč
 • BRIT Care Cat Lilly Ive Sensitive Digestion 2kg
  BRIT Care Cat Lilly Ive Sensitive Digestion 2kg

  Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo pro kočky s citlivým zažíváním Lilly Jmenuji se Lilly a žiji ve městě. Když jsem byla malá, často mi nebylo dobře a..

  399.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Feline Adult HairballIndoor Chicken 3kg
  Hill´s Science Plan Feline Adult HairballIndoor Chicken 3kg

  Kočky tráví většinu času během dne péčí o srst, zejména pak kočky s douhou srstí. Při této činnosti ale kočka spolyká velké množství chlupů, které se pak..

  649.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg
  ND Ancestral Grain Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. Hlavní složka jehněčí maso je vhodnou alternativou tradičním druhům mas pro..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 1,5kg
  ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg
  ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. S jehněčím masem, které je lehce stravitelné a hypoalergenní. Bez barviv, chemie a..

  599.00 Kč
 • ND Ocean Cat Low Grain Adult Codfish Orange 1,5kg
  ND Ocean Cat Low Grain Adult Codfish Orange 1,5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro dospělé kočky. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Absence komplexních..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg
  ND Prime Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro kastrované kočky. Se sníženým obsahem tuku. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních..

  619.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 5kg
  ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  1449.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 5kg
  ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. S jehněčím masem, které je lehce stravitelné a hypoalergenní. Bez barviv, chemie a..

  1829.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.