Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:1059.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky s 80% obsahem kuřete, které je bez obsahu konzervantů, dochucovadel a barviv. Je zcela bez obilovin a proto je hypoalergenní s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu a bylinkové extrakty. Krmivo je přírodně konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Obsahuje přírodní výtažky z brusinek, známé přínosem pro zdraví močových cest a prebiotika pro zdravý trávicí systém. Přírodní omega 3 a omega 6 mastné kyseliny vyživují srst a zachovávají zdravou kůži. Antioxidační formule obsahuje směs přirozeně se vyskytujících antioxidantů selenu a přírodních tokoferolů. Výhody přírodních antioxidantů jsou stále více uznávány, jako důležité pro zdraví a vitalitu. Díky vysoké výživové hodnotě a vysoké koncentraci přírodních surovin je nutné těmito granulemi krmit méně v porovnání s jinými. Přechod na granule...


 • Krmivo Applaws Cat kuře losos 7,5kg
  Krmivo Applaws Cat kuře losos 7,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, lososa a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky minimálně s 80% obsahem kuřete a..

  1059.00 Kč
 • Applaws Cat kuře kachna 7,5kg
  Applaws Cat kuře kachna 7,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, kachny a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky bez obsahu konzervantů,..

  1059.00 Kč
 • BRIT Care Cat Lilly Ive Sensitive Digestion 2kg
  BRIT Care Cat Lilly Ive Sensitive Digestion 2kg

  Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo pro kočky s citlivým zažíváním Lilly Jmenuji se Lilly a žiji ve městě. Když jsem byla malá, často mi nebylo dobře a..

  399.00 Kč
 • Royal Canin British Shorthair 10kg
  Royal Canin British Shorthair 10kg

  Royal Canin British Shorthair Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé britské krátkosrsté kočky starší 12 měsíců. Díky zvýšenému obsahu taurinu,..

  1549.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Feline Adult HairballIndoor Chicken 3kg
  Hill´s Science Plan Feline Adult HairballIndoor Chicken 3kg

  Kočky tráví většinu času během dne péčí o srst, zejména pak kočky s douhou srstí. Při této činnosti ale kočka spolyká velké množství chlupů, které se pak..

  649.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg
  ND Ancestral Grain Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. Hlavní složka jehněčí maso je vhodnou alternativou tradičním druhům mas pro..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 1,5kg
  ND Prime Cat Adult Chicken Pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg
  ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. S jehněčím masem, které je lehce stravitelné a hypoalergenní. Bez barviv, chemie a..

  599.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg
  ND Ancestral Grain Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro kastrované kočky. Se sníženým obsahem tuků. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v některých..

  499.00 Kč
 • ND Prime Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg
  ND Prime Cat Neutered Chicken Pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro kastrované kočky. Se sníženým obsahem tuku. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních..

  619.00 Kč
 • ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 5kg
  ND Prime Cat Adult Lamb Blueberry 5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. S jehněčím masem, které je lehce stravitelné a hypoalergenní. Bez barviv, chemie a..

  1829.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.