Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Nature Land
Cena:219.00 Kč

Kompletní krmivo bez obilovin ve formě pelet, které je vyvinuto speciálně pro nutriční potřeby zakrslých králíků. Díky svému unikátnímu tvaru napomáhá přirozenému obrušování zubů. Krmivo ve formě granulí zamezí selektivnímu vybírání krmiva, proto do sebe králík vždy dostane všechny potřebné živiny ve správném poměru. Toto krmivo má ve svém složení kromě toho nejlepšího sena z alpských luk také velké množství bylin, přírodní antioxidanty a prebiotika, proto pomáhá ke správné funkci trávícího traktu a zároveň podporuje imunitní systém. Díky přídavku pampelišky a mrkve králíkům je toto krmivo velmi chutné. Složení: sušená vegetace rostoucí na trvalých pastvinách podhůří Alp, zelenina (sušená mrkev, sušený pastinák 0,8 %, sušená červená řepa, sušená petržel), hrachové vločky 2,5 %, vločky z bobu obecného 1,6 %, byliny (sušená máta peprná, sušená meduňka, sušené kopřivy 0,4 %, sušené pampelišky, sušený heřmánek), lněné semeno 0,6 %, černý kmín, sušená jablka 0,2 %,...


 • Darwin´s CLASSIC pro drobné hlodavce Happy mix 2,3l
  Darwin´s CLASSIC pro drobné hlodavce Happy mix 2,3l

  Pestré a chutné krmivo pro drobné hlodavce s nezbytnou živočišnou složkou a zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálněvitaminovým..

  199.00 Kč
 • Darwin´s CLASSIC pro činčily Happy mix 2,3l
  Darwin´s CLASSIC pro činčily Happy mix 2,3l

  Pestré a velice chutné krmivo pro činčily. Krmivo obsahuje zvýšený podíl živin a doplňkových látek, robustnější minerálně-vitamínový komplex a spoustou ovoce,..

  199.00 Kč
 • Kompletní NUTRIN Nature pro morčata 750g
  Kompletní NUTRIN Nature pro morčata 750g

  Kompletní krmná směs pro morčata plná bylinek a jiných dobrot. Obohaceno o vitamín C. Jedinečná receptura v duchu filozofie značky NUTRIN. Kvalitní pestré krmivo,..

  124.00 Kč
 • Kompletní NUTRIN Nature potkan 750g
  Kompletní NUTRIN Nature potkan 750g

  Kompletní krmná směs pro potkany plná bylinek a jiných dobrot. Jedinečná receptura v duchu filozofie značky NUTRIN Kvalitní pestré krmivo, které zvířata spotřebují..

  124.00 Kč
 • Dajana Country Mix Hamster 500g
  Dajana Country Mix Hamster 500g

  Vím, čím krmím. Skrmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte amáte tak jistotu, že proněj děláte to nejlepší. Pečlivě vybraná chutná směs plodin..

  69.00 Kč
 • Dajana Country Mix Guinea pig 500g
  Dajana Country Mix Guinea pig 500g

  Vím, čím krmím. S krmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte a máte tak jistotu, že pro něj děláte to nejlepší. Prvotřídní seno z horských luk s..

  69.00 Kč
 • Dajana Country Mix Degu 500g
  Dajana Country Mix Degu 500g

  S krmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte a máte tak jistotu, že pro něj děláte to nejlepší. Prvotřídní seno z horských luk s voňavými lučními..

  69.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.