Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:239.00 Kč

Lehký snack s vojtěškou, zeleninou a vlákninou pro králíky, morčata, činčily a osmáky.Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Pochoutka s vojtěškovými kroužky, zeleninou a kousky mrkve pro Vaše mazlíčky. Krmný návod: podávejte mezi krmením jako pochoutku. Složení: deriváty rostlinného původu, cereálie, zelenina (10%), minerální látky, semena. Jakostní znaky: tuky 2%, hrubé popeloviny 8,5%, vláknina 16%, vápník 0,8%, fosfor 0,6%, vitamin A 3300 m.j./ kg, vitamin D3 400 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 27 mg / kg, železo 33 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, měď 3 mg / kg, mangan 25 mg / kg, zinek 23 mg / kg, selen 0,1 mg / kg.


 • Slunečnice Avicentra černá 1kg
  Slunečnice Avicentra černá 1kg

  Černá slunečnice - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy, nebo do míchanic především pro hlodavce a exotické ptactvo. Slunečnicová semínka jsou jedním z..

  54.00 Kč
 • Slunečnice Avicentra černá 500g
  Slunečnice Avicentra černá 500g

  Černá slunečnice - doplňkové krmivo. Vhodné především jako součást míchanic pro hlodavce a okrasné ptactvo. Slunečnicová semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů..

  34.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g
  Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g

  Žíhaná slunečnice. Doplňkové krmivo pro exotické ptactvo, hlodavce a jiná domácí zvířata. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný..

  39.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA bílá 500g
  Slunečnice AVICENTRA bílá 500g

  Bílá slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo a jiná domácí zvířata. Oblíbená přísada do krmných směsí vhodná pro ptactvo, hlodavce a jiná domácí..

  44.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g
  Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g

  Velkozrnná slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Slunečnice je velice čestou a oblíbenou složkou do krmných směsí. Je vhodná pro exotické ptactvo,..

  49.00 Kč
 • Loupaný oves AVICENTRA 500g
  Loupaný oves AVICENTRA 500g

  Loupaný oves - doplňkové krmivo. Vhodné do krmných směsí pro hlodavce a exotické ptactvo. Má vysokou objemovou hmotnost, vysoký obsah bílkovin, a podíl tuku v zrně...

  29.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s bylinkami pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s bylinkami pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s bylinkami pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden...

  49.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s lesním ovocem - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy pro králíky, morčata a jiné velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za..

  49.00 Kč
 • Svatojánský chléb AVICENTRA 300g
  Svatojánský chléb AVICENTRA 300g

  Lusky z rohovníku - doplňkové krmivo pro hlodavce a velké papoušky. Vhodný pro přimýchávání do krmných směsí. Krmný návod: krmte dle potřeby. Složení:..

  34.00 Kč
 • Pochoutka VERSELE-LAGA Crock Complete sýr 50g
  Pochoutka VERSELE-LAGA Crock Complete sýr 50g

  Křupavé pochoutky se sýrovou náplní pro hlodavce - doplňkové krmivo. Šťavnaté, měkké pochoutky obohacené o vitamíny a omega-3 mastné kyseliny. Krmný návod:..

  114.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky S echinaceou, betaglukanem, prebiotiky a zvýšeným obsahem vitamínů obohacené o komponenty podporující..

  42.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky Obohacené o rostlinné suroviny a s vitamínem C, bylinami, řasami, a zvýšeným obsahem vitamínů je..

  42.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.