Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:369.00 Kč

Vyvážené, kompletní krmivo pro velké papoušky. Pelety s vědecky schváleným složením, založené na vybraných zrnech, čerstvém ovoci a arašídech. Obsahuje Florastimul, která podporuje střevní flóru a chrání proti střevním poruchám. Pokud váš pták není zvyklý na pelety, musí být přechod na tento nový typ potravy postupný. Krmný návod: podávejte dle potřeby papouška. Složení: cereálie, semena (min. 10% jádra z podzemnice olejné), ovoce (min. 5% čerstvého ovoce), rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, cukry, minerály, l-Lysin, methionin, extrakt z juky, frukto-oligosacharidy, vitamíny. Jakostní znaky: proteiny 15%, tuky 16%, vláknina 3,5%, popeloviny 6,5%, vápník 0,9%, fosfor 0,3%, methionin 0,35%, lLysin 0,8%, threonin 0,5%, tryptofan 0,15%, cystin 0,25%, vitamin A 8000 m.j./ kg, vitamin D3 1650 m.j./ kg, vitamin E 90 mg / kg, vitamin K 3 mg / kg, vitamin B1 7,5 mg / kg, vitamin B2 17,5 mg / kg, vitamin B3 22 mg / kg, vitamin B6 6,5 mg / kg, vitamin B12 0,03 mg /...


 • Krmivo VERSELE-LAGA Nutri Bird P15 Original pro velké papoušky 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Nutri Bird P15 Original pro velké papoušky 1kg

  Vyvážené, kompletní krmivo pro velké papoušky. Pelety s vědecky schváleným složením, založené na vybraných zrnech, čerstvém ovoci a arašídech. Obsahuje..

  369.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standard pro andulky 1kg
  Krmivo AVICENTRA standard pro andulky 1kg

  Směs pro andulky - kompletní krmivo. Základní krmná směs vhodná pro dlouhodobé krmení andulek. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: proso..

  59.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro andulky 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro andulky 500g

  Výběrové kompletní krmivo pro andulky. Výběrová směs zrnin pro andulky obohacená o extrudované krmivo a vitamínové perly. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  49.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé papoušky 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé papoušky 500g

  Směs pro malé a střední papoušky - kompletní krmivo. Základní krmná směs pro malé a střední papoušky. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství...

  39.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé papoušky 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé papoušky 1kg

  Směs pro malé a střední papoušky - kompletní krmivo. Základní krmná směs pro malé a střední papoušky. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství...

  59.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro velké papoušky 1kg
  Krmivo AVICENTRA speciál pro velké papoušky 1kg

  Speciální kompletní krmivo pro velké papoušky. Vyvážené krmivo pro velké papoušky, vhodné pro dlouhodové krmení. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  89.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro velké papoušky 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro velké papoušky 500g

  Výběrová směs pro velké papoušky - kompletní krmivo. Výběrová směs zrnin pro velké papoušky se spoustou oříšků, ovoce, zeleniny a chilli papriček. Krmný návod:..

  119.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro kanáry 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro kanáry 500g

  Základní krmná směs pro kanáry. K doplnění plné hodnoty krmiva podávejte čerstvé ovoce, zelené krmivo aj. a zajistěte dostatek pitné vody. Krmný návod: podávejte..

  44.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro kanáry 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro kanáry 500g

  Výběrová směs pro kanáry - kompletní krmivo. Výběrová směs zrnin vhodná pro kanárky obohacená o extrudované krmivo a vitamínové perly. Krmný návod: podávejte..

  49.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro drobné exoty 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro drobné exoty 500g

  Směs pro drobné exoty. Kompletní krmivo pro drobné exoty. Základní krmná směs pro malé exotické ptactvo. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství...

  39.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro drobné exoty 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro drobné exoty 1kg

  Směs pro drobné exoty. Kompletní krmivo pro drobné exoty. Základní krmná směs pro malé exotické ptactvo. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství...

  59.00 Kč
 • Darwin´s CLASSIC pro andulky - special 1kg
  Darwin´s CLASSIC pro andulky - special 1kg

  Komplexní a vyvážené krmivo pro andulky se zvýšeným obsahem živin, vitamínů a minerálů vhodné pro dlouhodobé krmení. Toto krmivo si Váš opeřenec určitě..

  69.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.