Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Avicentra
Cena:839.00 Kč

Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi, slunečnice černá, slunečnice žíhaná, oves celý, čirok červený, peluška, hrách žlutý, úsušky pícnin, extrudované obiloviny.


 • Apetit professional line pro morčata ev 1,5kg
  Apetit professional line pro morčata ev 1,5kg

  Chutná směs z řady Professional Line sestavená speciálně pro morčata. Krmivem APETIT PROFESSIONAL LINE krmí svá zvířata několik předních chovných stanic morčat v..

  164.00 Kč
 • Darwin´s classic pro drobné hlodavce happy mix 2,3l
  Darwin´s classic pro drobné hlodavce happy mix 2,3l

  Pestré a chutné krmivo pro drobné hlodavce s nezbytnou živočišnou složkou a zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálněvitaminovým..

  199.00 Kč
 • Darwin´s classic pro činčily happy mix 2,3l
  Darwin´s classic pro činčily happy mix 2,3l

  DARWINS Happy Mix - činčila 500g DARWINS Happy Mix - činčila 500g je velmi pestré a velice chutné krmivo činčily. Krmivo obsahuje zvýšený podíl živin a doplňkových..

  199.00 Kč
 • Kompletní nutrin nature pro morčata 750g
  Kompletní nutrin nature pro morčata 750g

  Kompletní krmná směs pro morčata plná bylinek a jiných dobrot. Obohaceno o vitamín C. Jedinečná receptura v duchu filozofie značky NUTRIN. Kvalitní pestré krmivo,..

  124.00 Kč
 • Kompletní nutrin nature potkan 750g
  Kompletní nutrin nature potkan 750g

  Kompletní krmná směs pro potkany plná bylinek a jiných dobrot. Jedinečná receptura v duchu filozofie značky NUTRIN Kvalitní pestré krmivo, které zvířata spotřebují..

  124.00 Kč
 • Dajana country mix hamster 500g
  Dajana country mix hamster 500g

  Vím, čím krmím. Skrmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte amáte tak jistotu, že proněj děláte to nejlepší. Pečlivě vybraná chutná směs plodin..

  69.00 Kč
 • Dajana contry mix chinchilla 500g
  Dajana contry mix chinchilla 500g

  Vím, čím krmím. S krmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte a máte tak jistotu, že pro něj děláte to nejlepší. Prvotřídní seno z horských luk s..

  69.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.