Informace o produktu:
Kategorie: Fretky
Dodavatel:Beaphar
Cena:549.00 Kč

Care+ je lahodné a kvalitní superprémiové krmivo pro fretky, které vyvinuli chovatelé, veterináři a odborníci na výživu. 100% extrudované krmivo zaručuje, že každá peleta má stejné složení (All-in-one). Díky tomu je eliminována možnost vybírání částí potravy. vysoký obsah tuků 22 % vysoký podíl bílkovin 37 % čerstvé kuřecí maso nízký obsah vlákniny pro správné trávení taurin pro podporu srdce a zraku Návod k použití: V prvních dnech smíchejte Care+ s původním krmivem. Dávku postupně zvyšujte, dokud zcela nepřejdete na nové krmivo. Doporučená dávka pro jednu fretku je cca 50 g na den. Zajistěte přístup k čerstvé pitné vodě. Složení: maso a živočišné produkty (čerstvé kuřecí maso 15%, krůtí moučka 12 %, kuřecí moučka 26 %), vedlejší produkty rostlinného původu (Yucca schidigera 0,02 %, FOS 0,02 %), oleje a tuky, bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, kvasnice (MOS 0,09 %), Energetická hodnota: 4000 Kcal/kg Analytické složky: hrubý protein 37 %,...


 • Kočkolit jrs cats best smart pellets 10l
  Kočkolit jrs cats best smart pellets 10l

  Hrudkující kočkolit, který neulpívá na srsti . Skvěle hrudkuje a výrazně tak usnadňuje práci s použitým stelivem. Miniaturní paletky se vyznačují vysokou absorpcí..

  439.00 Kč
 • Pelety jrs pet´s dream paper pure 3,8kg
  Pelety jrs pet´s dream paper pure 3,8kg

  Pelety ze 100% recyklovaných papírových vláken. Podestýlka je vhodná pro králíky, kočky, fretky a jiná drobná domácí zvířata. Tyto pelety jsou šetrné k životnímu..

  159.00 Kč
 • Kočkolit jrs cats best original 10l
  Kočkolit jrs cats best original 10l

  Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou. Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky..

  304.00 Kč
 • Kočkolit jrs cats best original 40l
  Kočkolit jrs cats best original 40l

  Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou. Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky..

  714.00 Kč
 • Nutrin vital snack fitness 100g
  Nutrin vital snack fitness 100g

  Krmivo pro potkany, křečky, myši a pískomily. S L-karnitinem, lecitinem, aminokyselinami a zvýšeným obsahem vitamínů. Doplňkové krmivo pro křečky, myši, potkany,..

  42.00 Kč
 • Bylinky nature land botanical se zeleninou 125g
  Bylinky nature land botanical se zeleninou 125g

  Chutný a přirozený doplněk každodenního krmiva vašeho zvířete. Díky speciálnímu postupu při sušení je toto doplňkové bylinkové krmivo bohaté na vitamíny a..

  59.00 Kč
 • Bylinky nature land botanical se žlutými květy 100g
  Bylinky nature land botanical se žlutými květy 100g

  Chutný a přirozený doplněk každodenního krmiva vašeho zvířete. Doplňkové krmivo s obsahem sušených pampelišek a květy z měsíčku lékařského, proto je bohaté na..

  59.00 Kč
 • Bylinky nature land botanical s modrými květy 100g
  Bylinky nature land botanical s modrými květy 100g

  Chutný a přirozený doplněk každodenního krmiva vašeho zvířete. Doplňkové krmivo s obsahem sušené květy chrpy a jitrocelu, také proto je bohaté na organismu..

  59.00 Kč
 • Pochoutka nature land botanical z větvičky z lísky 50g
  Pochoutka nature land botanical z větvičky z lísky 50g

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Směs sušených větviček a listů z lísky je chutný a přirozený doplněk každodenního krmiva vašeho zvířete. Líska je..

  59.00 Kč
 • Pochoutka nature land botanical středomořská zelenina 150g
  Pochoutka nature land botanical středomořská zelenina 150g

  Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Pečlivě vybraná středomořská zelenina, která prospívá zdraví vašeho mazlíčka je přírodní doplňkové krmivo pro..

  69.00 Kč
 • Pochoutka nature land botanical bylinkový mix 150g
  Pochoutka nature land botanical bylinkový mix 150g

  Směs vybrané zeleniny a cereálií je doplněna o ty nejlepší bylinky je tím pravým doplňkovým krmivem pro králíky a drobné hlodavce. Obsažené bylinky podporují..

  59.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.