Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Nature Land
Cena:199.00 Kč

Kompletní krmivo bez obilnin, barviv a konzervantů, které je vyvinuto speciálně pro výživové potřeby morčat. Obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který je pro morčata nezbytný. Vysoce kvalitní seno z podhůří alp ve spojení se speciálními bylinami a prebiotiky podporují správnou funkci zažívání. Vyvážené složení tohoto krmiva dodá vašemu morčeti veškeré živiny a minerální látky pro udržení správné funkce organismu. Chutnost krmiva je podpořena přídavkem sušených květů alpských bylin. Složení: sušená vegetace rostoucí na trvalých pastvinách podhůří Alp, hrachové vločky 11,4 %, zelenina (sušená mrkev, sušená petržel 2,1 %, sušený pastinák, sušená červená řepa), byliny (sušené květy měsíčku lékařského 2 %, sušené kopřivy, sušená máta peprná 1,1 %, sušená meduňka, sušené pampelišky, sušený heřmánek), sušená jablka 4 %, vločky z bobu obecného 3,3 %, sušená vojtěška, lněná semena, semena černého kmínu, semena fenyklu. Analytické složky: hrubý protein 13,1 %, hrubé oleje a...


 • Krmivo nature land complete pro křečky 300g
  Krmivo nature land complete pro křečky 300g

  Krmná směs speciálně vyvinuta pro výživu křečků. Toto vyvážené kompletní krmivo obsahuje různé druhy obilnin, velké množství semínek, křupavé zeleniny a..

  59.00 Kč
 • Krmivo nature land complete pro zakrslé křečky 300g
  Krmivo nature land complete pro zakrslé křečky 300g

  Kompletní krmná směs speciálně vyvinuta pro výživu malých druhů křečků a křečíků. Toto vyvážené krmivo obsahuje pečlivě vybrané druhy drobných zrn, velké..

  59.00 Kč
 • Krmivo nature land complete pro pískomily 300g
  Krmivo nature land complete pro pískomily 300g

  Kompletní krmná směs speciálně vyvinuta pro výživu pískomilů. Krmivo obsahuje pečlivě vybrané druhy obilnin, semen, travin, křupavé zeleniny a díky přídavku ryb,..

  59.00 Kč
 • Krmivo nature land complete pro myši a potkany 700g
  Krmivo nature land complete pro myši a potkany 700g

  Kompletní přírodní krmná směs speciálně vyvinuta pro výživové potřeby potkanů a myší. Vyvážené krmivo s obsahem různých druhů obilnin, velkého množství..

  109.00 Kč
 • Menu vitakraft vital guinea pig 3kg
  Menu vitakraft vital guinea pig 3kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Krmný návod: pro 1 zvíře podávejte denně přibližně 30-35 g (3 polévkové lžíce) krmiva plus seno. Složení: obiloviny, vedlejší..

  329.00 Kč
 • Avicentra malý hlodavec standart 20kg
  Avicentra malý hlodavec standart 20kg

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice, ječmen, kardi,..

  499.00 Kč
 • Avicentra králík speciál 15kg
  Avicentra králík speciál 15kg

  Kompletní krmivo pro králíky. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, ječmen,..

  599.00 Kč
 • Avicentra morče standart 20kg
  Avicentra morče standart 20kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, pšenice, kukuřice, ječmen, čirok,..

  549.00 Kč
 • Apetit professional line pro morčata 1,5kg
  Apetit professional line pro morčata 1,5kg

  Chutná směs z řady Professional Line sestavená speciálně pro morčata. Krmivem Apetit Professional Line krmí svá zvířata několik předních chovných stanic morčat v..

  169.00 Kč
 • Apetit professional linepro morčata 1,5kg
  Apetit professional linepro morčata 1,5kg

  Chutná směs z řady Professional Line sestavená speciálně pro morčata. Krmivem Apetit Professinal Line krmí svá zvířata několik předních chovných stanic morčat v..

  164.00 Kč
 • Dajana country mix guinea pig 1kg
  Dajana country mix guinea pig 1kg

  Vím, čím krmím. S krmivem COUNTRY MIX vidíte, co svému miláčkovi dáváte a máte tak jistotu, že pro něj děláte to nejlepší. Prvotřídní seno z horských luk s..

  119.00 Kč
 • Krmivo versele-laga complete pro křečky 2kg
  Krmivo versele-laga complete pro křečky 2kg

  Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro křečky. Krmivo Hamster Complete zajišťuje tyto funkce: Dental Care (péče o chrup) U křečků a křečíků se mohou..

  359.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.