Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:209.00 Kč

Kompletní krmivo pro střední a velké papoušky. Vaječné krmivo je nezbytné během období rozmnožování; ale i během zbytku roku, jelikož je zdrojem dalších živin. Navlhčeno 100% přírodním medem. S šípkem, jahodami a rozinkami; obohacené o gamarus, jako extra zdroj živočišných bílkovin. S extra lysinem a methioninem pro optimální růst a přepeření. Krmný návod: během období chovu a rozmnožování podávejte volně, mimo to: třikrát týdně. Může být poskytnuto čisté na několik dní. Složení: vejce a vaječné deriváty, obiloviny, oleje a tuky, extrakty rostlinných bílkovin, ovoce, med, různé cukry, minerály, měkkýši a korýši, semena, hmyz, FOS, MOS. Jakostní znaky: hrubé proteiny 17 %, hrubé oleje a tuky 16 %, hrubé popeloviny 6 %, hrubá vláknina 2 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,5 %, lysin 0,95 %, methionin 0,35 %, threonin 0,6 %, tryptofan 0,2 %, cystin 0,3 %, vitamin A 15600 m.j./ kg, betakaroten 8,6 mg / kg, vitamín D3 1850 m.j./ kg, vitamín E 345 mg / kg, vitamin K3 3 mg / kg,...


 • Krmivo Versele-Laga Premium Prestige pro drobné exoty 800g
  Krmivo Versele-Laga Premium Prestige pro drobné exoty 800g

  Kompletní krmivo pro drobné exoty obohacené o směs semen - vitamíny, aminokyseliny a minerály = pro optimální zdravotní stav. Krmný návod: nasypejte do krmítka a nechte..

  144.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Prestige pro holoubky 1kg
  Krmivo Versele-Laga Prestige pro holoubky 1kg

  Vysoce kvalitní směs semen pro exotické holuby. Kompletní krmivo pro všechny exotické holuby. Krmný návod. podávejte dle potřeby. Složení: dari 25%, konopné semínko..

  84.00 Kč
 • Velký papoušek delux 15kg
  Velký papoušek delux 15kg

  Kompletní krmivo pro velké papoušky. Výběrová směs zrnin pro velké papoušky se spoustou oříšků, ovoce, zeleniny a chilli papriček. Složení: slunečnice bílá,..

  1199.00 Kč
 • Andulka standart 20kg
  Andulka standart 20kg

  Kompletní krmivo pro andulky. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: proso žluté, proso červené, proso zelené, oves..

  679.00 Kč
 • Versele-Laga Budgie prémiová směs pro andulky 800g
  Versele-Laga Budgie prémiová směs pro andulky 800g

  Kvalitní krmivo pro andulky je vyvážené krmivo se všemi životně důležitými vitamíny. Vytváří nejlepší předpoklady pro silné peří, krásné, přírodní barvy a..

  154.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital korela a střední papoušek 1kg
  Menu Vitakraft Vital korela a střední papoušek 1kg

  Kompletní krmivo pro korely a střední papoušky, jako jsou rozely nebo papoušci senegalští. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho papouška. Krmivo..

  159.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital drobný exot 500g
  Menu Vitakraft Vital drobný exot 500g

  Kompletní krmivo pro drobné exoty, např. zebřičky, amadiny, astrildy a rýžovníky. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho exotického ptactva. Krmivo..

  79.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital andulka junior 500g
  Menu Vitakraft Vital andulka junior 500g

  Prémiové krmivo pro mladé andulky - kompletní krmivo. Ve svém původním domově v Austrálii andulky žijí pouze v místech bohatých na potravu. Pro zdravý růst malé..

  79.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital andulka 500g
  Menu Vitakraft Vital andulka 500g

  Kompletní krmivo pro andulky a malé papoušky. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho papouška. Krmivo neobsahuje cukr, barviva a konzervanty. Složení..

  84.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital andulka 1kg
  Menu Vitakraft Vital andulka 1kg

  Kompletní krmivo pro andulky a malé papoušky. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho papouška. Krmivo neobsahuje cukr, barviva a konzervanty. Složení..

  124.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.