Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:199.00 Kč

Kompletní krmivo pro morčata. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Vaše morče potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Obsahují chutné seno, mnoho vloček a zeleninu a toto bohaté složení udržuje střeva a zuby ve skvělé kondici. S extra vitamínem C, protože morčata, stejně jako lidé, se bez něj neobejdou. Krmný návod: podávejte až 50 g krmiva denně. Složení: deriváty rostlinného původu, cereálie, zelenina (10%), minerální látky, semena. Jakostní znaky: proteiny 15%, tuky 3%, vláknina 13%, popeloviny 7%, vápník 1,0%, fosfor 0,55%, vitamin A 11100 m.j./ KG, Vtamin D3 1100 m.j./ kg, vitamin E 75 mg / kg, vitamín C 380 mg / kg, železo 90 mg / kg, jód 1,9 mg / kg, měď 9 mg / kg, mangan 68 mg / kg, zinek 65 mg / kg, selen 0,18 mg / kg.


 • Menu VITAKRAFT Dwarf Hamster 400g
  Menu VITAKRAFT Dwarf Hamster 400g

  Kompletní krmivo pro džungarské křečky. Krmný návod: každý den naplňte krmítko přiměřeným množstvím. Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného..

  79.00 Kč
 • Menu VITAKRAFT Rabbit Thymian bag 1kg
  Menu VITAKRAFT Rabbit Thymian bag 1kg

  Kompletní krmivo s tymiánem pro zakrslé králíky. Krmný návod: podávejte cca 4 polévkové lžíce (45-55 g) na jedno zvíře denně. Ke krmivu přidávejte seno a čerstvou..

  129.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital Rabbit 3kg
  Menu Vitakraft Vital Rabbit 3kg

  Kompletní krmivo pro zakrslé králíky. Obsažený Vital-Komplex, kombinace vitamínů a minerálů, dodává Vašemu zvířeti další porci životní vitality. Složení..

  329.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Complete pro morčata 500g
  Krmivo Versele-Laga Complete pro morčata 500g

  Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro morčata. Krmivo Cavia Complete zajišťuje tyto funkce: Dental Care (péče o chrup)-u morčat se velmi často objevují..

  139.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Nature pro křečíky 400g
  Krmivo VERSELE-LAGA Nature pro křečíky 400g

  Kompletní krmivo pro křečky. Hamster Nature je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám křečků. Tato prémiová čistě přírodní..

  99.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 1kg

  Křupavé müsli s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky-kompletní krmivo. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš králík..

  99.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro morčata 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro morčata 1kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Vaše morče potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Obsahují chutné seno, mnoho..

  99.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro křečky 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro křečky 1kg

  Kompletní krmivo pro křečky. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš křeček potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Energeticky bohaté..

  99.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 500g

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  29.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 1kg

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  44.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 500g

  Speciální směs - kompletní krmivo pro malé hlodavce. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  39.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg

  Speciální směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  69.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 500g

  Výběrová směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  69.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.