Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Avicentra
Cena:79.00 Kč

Lesknice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Lesknice kanárská je jednoletá, teplomilná pícní tráva. Jedná se o výborné jadrné krmivo s vyšším obsahem vlákniny. Semena se přidávají do krmných směsí jako glycidový komponent pro krmení především drobného exotického ptactva. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: lesknice.


 • Apetit - eggfood 150g
  Apetit - eggfood 150g

  Apetit Eggfood Vaječná směs je doplňkové vaječné krmivo pro exotické ptactvo. Složení: pekařské výrobky, vejce a výrobky z vajec, semena, obiloviny, vedlejší..

  54.00 Kč
 • Apetit - eggfood red 150g
  Apetit - eggfood red 150g

  Vaječné krmivo pro exotické ptactvo s beta-karotenem. Složení: pekařské výrobky, vejce a výrobky z vajec, semena, obiloviny, vedlejší výrobky rostl. původu, cukry,..

  54.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ovocné pro andulky 2ks
  Tyčinky avicentra ovocné pro andulky 2ks

  Tyčinky s ovocem - doplňkové krmivo pro andulky. Vhodné jako doplněj stravy pro andulky a jiné exotické ptactvo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden...

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra vitamíno - medové pro malé papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra vitamíno - medové pro malé papoušky 2ks

  Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: semena,..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ovocno - ořechové pro malé papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra ovocno - ořechové pro malé papoušky 2ks

  Tyčinky s ovocem a ořechy. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: semena, obiloviny,..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ovocné pro velké papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra ovocné pro velké papoušky 2ks

  Tyčinky s ovocem pro velké papoušky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro střední a velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení:..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ořechové pro velké papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra ořechové pro velké papoušky 2ks

  Tyčinky s ořechy. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra vitamínovo - medové pro kanáry 2ks
  Tyčinky avicentra vitamínovo - medové pro kanáry 2ks

  Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální..

  44.00 Kč
 • Tyčinky prestige exotic fruit pro kanáry 60g
  Tyčinky prestige exotic fruit pro kanáry 60g

  Tyčinky s exotickým ovocem pro kanáry - 2 ks. Doplňkové krmivo pro ptáky se závěsným klipem. S ananasem, banány, pomeranči a mangem. Krmný návod: zavěste do klece a..

  69.00 Kč
 • Tyčinky prestige sticks med pro kanáry 60g
  Tyčinky prestige sticks med pro kanáry 60g

  Tyčinky s medem pro kanáry - doplňkové krmivo pro drobné okrasné ptactvo. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení:..

  69.00 Kč
 • Kracker vitakraft sittich honey egg fruit 3ks
  Kracker vitakraft sittich honey egg fruit 3ks

  Tyčinky s ovocem, medem a vejci pro andulky - doplňkové krmivo. Speciální tyčinky s medem, ovocem a vejci vhodné jako doplněk běžné stravy pro drobné okrasné ptactvo...

  64.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.