Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:TRIXIE
Cena:99.00 Kč

Váleček pro snadné odstranění kočičích a psích chlupů z čalounění a oděvů. Jakmile je ústřižek obalený chlupy, jednoduše ho odtrhnete a použijete nový. Z kvalitního materiálu Má lepivý povrch Lze dokoupit náhradní role 1 role obsahuje 60 ústřižků


 • Váleček na odstranění chlupů Trixie
  Váleček na odstranění chlupů Trixie

  Váleček pro snadné odstranění kočičích a psích chlupů z čalounění a oděvů. Jakmile je ústřižek obalený chlupy, jednoduše ho odtrhnete a použijete nový. Z..

  89.00 Kč
 • Rukavice na odstranění chlupů Trixie červená
  Rukavice na odstranění chlupů Trixie červená

  Rukavice na odstranění chlupů z čalounění a textílií. Barva červená Pro odstranění chlupů z čalounění a textílií Pro levá i praváky..

  144.00 Kč
 • Osvěžovač Inodorina kost Baby Powder
  Osvěžovač Inodorina kost Baby Powder

  Osvěžovač vzduchu pro auta pro malé místnosti ve tvaru kosti, na bázi směsí parfémů a silic. Příjemná a dlouhotrvající jemná vůně, která respektuje citlivý..

  69.00 Kč
 • Osvěžovač Inodorina kost Pink Rose
  Osvěžovač Inodorina kost Pink Rose

  Osvěžovač vzduchu pro auta pro malé místnosti ve tvaru kosti, na bázi směsí parfémů a silic. Příjemná a dlouhotrvající jemná vůně, která respektuje citlivý..

  69.00 Kč
 • Odstraňovač zápachu Beaphar Odour Eliminator 500 ml
  Odstraňovač zápachu Beaphar Odour Eliminator 500 ml

  Odstraňovač zápachu Odour Eliminator je produkt určený pro osvěžení a dezinfekci prostředí s domácími mazlíčky. Odstraňuje 99,9 % bakterií, které se živí..

  249.00 Kč
 • Odstraňovač skvrn Beaphar Stain Remover 500ml
  Odstraňovač skvrn Beaphar Stain Remover 500ml

  Odstraňovač skvrn Stain Remover účinně a rychle odstraňuje nečistoty způsobené domácími mazlíčky jako jsou skvrny od moči, výkalů a zvratků. Zajišťuje..

  249.00 Kč
 • Čistič Inodorina Mošus 1l
  Čistič Inodorina Mošus 1l

  Parfémovaný čistič podlah s bílým pižmem. Inodorina Magic Home je parfémovaný prostředek, specifický pro prostředí obývaná domácími mazlíčky. Je vhodný pro..

  199.00 Kč
 • Čistič Inodorina Cedr 1l
  Čistič Inodorina Cedr 1l

  Parfémovaný čistič podlah s vůní cedru. Inodorina Magic Home je parfémovaný prostředek, specifický pro prostředí obývaná domácími mazlíčky. Je vhodný pro..

  199.00 Kč
 • Čistič Inodorina Santalové Dřevo 1l
  Čistič Inodorina Santalové Dřevo 1l

  Parfémovaný čistič podlah s vůní santalového dřeva. Inodorina Magic Home je parfémovaný prostředek, specifický pro prostředí obývaná domácími mazlíčky. Je..

  199.00 Kč
 • Čistič Inodorina Oceán 1l
  Čistič Inodorina Oceán 1l

  Parfémovaný čistič podlah s vůní oceánu. Inodorina Magic Home je parfémovaný prostředek, specifický pro prostředí obývaná domácími mazlíčky. Je vhodný pro..

  199.00 Kč
 • Zásobník na sáčky na psí výkaly Trixie 12 sáčků velikost L
  Zásobník na sáčky na psí výkaly Trixie 12 sáčků velikost L

  Praktické pytlíky v plastovém pouzdře pro snadné odstranění výkalů od vašeho psa. Plastová karabina pro připevnění k vodítku nebo k opasku. Vhodný na dlouhé..

  44.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.