Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Avicentra
Cena:49.00 Kč

Zelené proso - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Výborné jadrné krmivo s vyšším obsahem vlákniny. Zkrmuje se buď celé, a nebo mleté se přidává do krmných směsí jako glycidový komponent. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: proso seté zelené.


 • Proso avicentra červené 1kg
  Proso avicentra červené 1kg

  Červené proso - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Výborné jadrné krmivo s vyšším obsahem vlákniny. Zkrmuje se buď celé anebo se mleté přidává do krmných..

  49.00 Kč
 • Apetit - eggfood 150g
  Apetit - eggfood 150g

  Apetit Eggfood Vaječná směs je doplňkové vaječné krmivo pro exotické ptactvo. Složení: pekařské výrobky, vejce a výrobky z vajec, semena, obiloviny, vedlejší..

  54.00 Kč
 • Apetit - eggfood red 150g
  Apetit - eggfood red 150g

  Vaječné krmivo pro exotické ptactvo s beta-karotenem. Složení: pekařské výrobky, vejce a výrobky z vajec, semena, obiloviny, vedlejší výrobky rostl. původu, cukry,..

  54.00 Kč
 • Lesknice avicentra 500g
  Lesknice avicentra 500g

  Lesknice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Lesknice kanárská je jednoletá, teplomilná pícní tráva. Jedná se o výborné jadrné krmivo s vyšším obsahem..

  49.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ovocné pro andulky 2ks
  Tyčinky avicentra ovocné pro andulky 2ks

  Tyčinky s ovocem - doplňkové krmivo pro andulky. Vhodné jako doplněj stravy pro andulky a jiné exotické ptactvo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden...

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra vitamínové pro andulky 2ks
  Tyčinky avicentra vitamínové pro andulky 2ks

  Vitamínové tyčinky - doplňkové krmivo pro andulky. Vhodné pro andulky a další malé okrasné ptactvo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení:..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra vitamíno - medové pro malé papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra vitamíno - medové pro malé papoušky 2ks

  Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: semena,..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ovocné pro velké papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra ovocné pro velké papoušky 2ks

  Tyčinky s ovocem pro velké papoušky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro střední a velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení:..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra ořechové pro velké papoušky 2ks
  Tyčinky avicentra ořechové pro velké papoušky 2ks

  Tyčinky s ořechy. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské..

  44.00 Kč
 • Tyčinky avicentra vitamínovo - medové pro kanáry 2ks
  Tyčinky avicentra vitamínovo - medové pro kanáry 2ks

  Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro kanáry. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, med, minerální..

  44.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.