Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo pro ryby
Dodavatel:Tetra
Cena:119.00 Kč

Prázdninové krmivo v gelové formě pro všechny druhy okrasných rybek - kompletní krmivo pro tropické ryby. Zajistí zdravou výživu až na 14 dní. Patentované složení obsahuje chutný plankton, nezbytné vitamíny, stopové prvky a minerály. Snadné krmení, nekalí a neznečišťuje vodu. Krmný návod: krmivo vhoďte do vody, počet kusů krmení závisí na počtu a velikosti ryb, dnů Vaší absence a velikosti akvária (viz tabulka na obale). Složení: měkkýši, korýši (7% Dafnie), kvasnice. Jakostní znaky: proteiny 3%, vlhkost 90%, tuky 1%, hrubé popeloviny 5%, vláknina 1,5%, vitamín A 35370 m.j./ kg, vitamín D3 2210 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 117 mg / kg.


 • Tetra weekend futter 20ks
  Tetra weekend futter 20ks

  Mini krmné porce pro všechny okrasné ryby k využití během Vaší dovolené. Kompletní krmivo pro okrasné akvarijní ryby. Tetra Weekendfutter pomalu klesá ke dnu a tak..

  129.00 Kč
 • Tetra weekend futter 10ks
  Tetra weekend futter 10ks

  Kompletní krmivo pro okrasné akvarijní ryby. Tetra Weekendfutter pomalu klesá ke dnu a tak umožňuje stejnoměrné krmení Vašich ryb. Tetra Weekendfutter naprosto..

  69.00 Kč
 • Tetra marine vločky 250ml
  Tetra marine vločky 250ml

  Vločkové krmivo pro mořské ryby - kompletní krmivo. Vločky pro zdravou a pestrou výživu mořských obyvatel akvárií. Díky němu můžete zajistit i v mořských..

  169.00 Kč
 • Tetra pond flakes 4l
  Tetra pond flakes 4l

  Plovoucí vločkové kompletní krmivo vhodné především pro mladé ryby. Čtyři různé druhy vloček vyživují ryby všestranně a dodávají jim důležité prvky. Krmný..

  399.00 Kč
 • Tetra pond variety sticks 4l
  Tetra pond variety sticks 4l

  Tři různé druhy tyčinek pro všechny druhy bazénových ryb - kompletní krmivo. Kombinace třech různých druhů tyčinek zajišťuje optimálně vyváženou stravu pro..

  369.00 Kč
 • Tetra pond colour sticks 4l
  Tetra pond colour sticks 4l

  Granulované kompletní krmivo pro výrazné zabarvení rybničních ryb. Vysoce hodnotné krmivo, které s pomocí přírodních posilovačů barvy obzváště zvýrazňuje..

  329.00 Kč
 • Tetra crusta menu 100ml
  Tetra crusta menu 100ml

  Kompletní krmivo pro krevety a korýše. Krmný návod: krmte denně tolik, kolik korýši spotřebují během hodiny. Složení: ryby a vedlejší výrobky z ryb, bílkovinné..

  159.00 Kč
 • Tetra pleco tablets 58tablet
  Tetra pleco tablets 58tablet

  Nutričně vyvážené tablety se spirulinou pro býložravé ryby, živící se potravou ze dna-kompletní krmivo. Krmný návod: krmte pouze tolik, kolik ryby spotřebují během..

  89.00 Kč
 • Tetra min xl granules 250ml
  Tetra min xl granules 250ml

  Minigranulky pro okrasné ryby-kompletní krmivo. Krmný návod: krmte 2-3 x denně, tolik, kolik jsou ryby schopny zkonzumovat během několika minut. Složení: ryby a vedlejší..

  199.00 Kč
 • Tetra pleco algaewafers 250ml
  Tetra pleco algaewafers 250ml

  Výživné prémiové kompletní krmivo pro všechny druhy býložravých ryb žijících u dna. Krmný návod: krmte pouze tolik, kolik ryby spotřebují během 30 minut...

  239.00 Kč
 • Tetra wafer mini mix 100ml
  Tetra wafer mini mix 100ml

  Komplexní krmivo pro ryby a raky žijící u dna. Zelené tablety jsou s vysokým obsahem řasy spiruliny, která je nejlepší potravou pro býložravce, žijící u dna. Hnědé..

  149.00 Kč
 • Tetra guppy food sáček 12g
  Tetra guppy food sáček 12g

  Kompletní krmivo pro paví očka, halančíky a ostatní živorodky. Zvýrazňuje přírodní zbarvení a zajišťuje vitalitu. Obsahuje přírodní rozjasňovače barev, které..

  29.00 Kč
 • Tetra rubin granules sáček 15g
  Tetra rubin granules sáček 15g

  Granulované kompletní krmivo pro zvýraznění barevnosti všech druhů akvarijních ryb. Pomalu klesající granule zaručují plnohodnotnou a pestrou výživu, přírodní..

  34.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.