Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo pro ryby
Dodavatel:Tetra
Cena:69.00 Kč

Kompletní krmivo pro okrasné akvarijní ryby. Tetra Weekendfutter pomalu klesá ke dnu a tak umožňuje stejnoměrné krmení Vašich ryb. Tetra Weekendfutter naprosto neobsahují umělá pojidla, například sádru. Krmný návod: pouze vložte do akvária. Složení: minerální látky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky, zelenina, měkkýši a korýši, oleje a tuky, řasy. Jakostní znaky: hrubé proteiny 35%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 8%, hrubé popeloviny 28%, hrubá vláknina 4%.


 • Sera goldy 50ml
  Sera goldy 50ml

  Sera Goldy je vločkové krmivo pro závojnatky, karasy a další studenovodní druhy ryb. Pečlivě vybrané rostlinné a živočišné složky činí krmivo snadno stravitelným...

  39.00 Kč
 • Aquaclay ground rataj ekologický akvarijní substrát 2l
  Aquaclay ground rataj ekologický akvarijní substrát 2l

  Ekologický akvarijní substrát. Tvoří ho jílové granule velikosti 1-4 mm. Proti běžně používaným pískům mají granule mnoho předností. Jednak mají uvnitř tisíce..

  129.00 Kč
 • Aquaclay ground rataj ekologický akvarijní substrát 10l
  Aquaclay ground rataj ekologický akvarijní substrát 10l

  Ekologický akvarijní substrát. Tvoří ho jílové granule velikosti 1-4 mm. Proti běžně používaným pískům mají granule mnoho předností. Jednak mají uvnitř tisíce..

  359.00 Kč
 • Aquaclay ground rataj- staré dno akvarijní substrát 10l
  Aquaclay ground rataj- staré dno akvarijní substrát 10l

  Obohacený akvarijní substrát z jemnozrnného křemičitého písku Staré Dno, což je organominerální komplex živin a aktivních spor bakterií. Staré Dno je doplněno..

  599.00 Kč
 • Substrát rataj profi soil jemnozrnný 2l
  Substrát rataj profi soil jemnozrnný 2l

  Jemnozrnný (1-2 mm) akvarijní substrát s vnitřní pórovitostí. Bioaktivita Vnitřní pórovitost mnohonásobně zvětšuje plochu osídlenou bakteriemi. Substrát má proto..

  129.00 Kč
 • Staré dno rataj akvarijní substrát 2l
  Staré dno rataj akvarijní substrát 2l

  Zásobní substrát, který obsahuje živiny. Zásobní substrát Staré dno se dává pod vrchní substráty bez obsahu živin. Staré dno je křemičitý tříděný písek..

  129.00 Kč
 • Volcano black rataj černý akvarijní substrát 2l
  Volcano black rataj černý akvarijní substrát 2l

  Černý substrát, vulkanického původu. Granule jsou 2-5 mm velké, vysoce porézní. Na rozdíl od křemičitých písků substrát nesléhá a obsahuje dostatek kyslíků..

  169.00 Kč
 • Brutus rataj univerzální hnojivo pro akvarijní rostliny 130ml
  Brutus rataj univerzální hnojivo pro akvarijní rostliny 130ml

  Univerzální hnojivo pro akvarijní rostliny s rašelinovým výluhem. Dva v jednom - optimální výživa + ochrana. Přípravek Brutus kombinuje dva přípravky - Bioflor..

  99.00 Kč
 • Volcano red rataj červený akvarijní substrát 2l
  Volcano red rataj červený akvarijní substrát 2l

  Červený substrát, vulkanického původu. Granule jsou 2-5 mm velké, vysoce porézní. Na rozdíl od křemičitých písků substrát nesléhá a obsahuje dostatek kyslíků..

  169.00 Kč
 • Volcano red rataj červený akvarijní substrát 8l
  Volcano red rataj červený akvarijní substrát 8l

  Červený substrát, vulkanického původu. Granule jsou 2-5 mm velké, vysoce porézní. Na rozdíl od křemičitých písků substrát nesléhá a obsahuje dostatek kyslíků..

  449.00 Kč
 • Royal canin maine coon adult 10kg
  Royal canin maine coon adult 10kg

  Royal Canin Maine Coon Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé mainské mývalí kočky starší 15 měsíců. Mainské mývalí kočky totiž oproti ostatním..

  1549.00 Kč© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.