Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:69.00 Kč

Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s banány, kiwi a fíky pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci. Receptura bez cukru. Složení Bylinky a paprika: obiloviny, 2,3% minerály, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina (0,57% sušená paprika), 0,57% sušený tymián, med, 0,14% bazalka, sušené řasy. Sezamová semínka a banán: obiloviny, 2,3% minerály, semena (2% sezamová semínka), vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce (0,96% banán, ořechy), oleje a tuky, med, cukr, řasy. Kiwi a Citrón: obiloviny, 2,3% minerály, vedlejší výrobky rostlinného původu, ovoce (1% sušený citrón, 0,1% sušené kiwi), med, oleje a tuky, řasy.


 • Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix med, pomeranč a popkorn 3ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix med, pomeranč a popkorn 3ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s medem, pomeranči a popcornem pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle..

  69.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s medem a sezamem pro andulky a malé papoušky. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s vejcem a travními semínky pro andulky a malé druhy papoušků. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé..

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinkys kiwi a citrusy pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Vitakraft Honig Perlen 20g
  Vitakraft Honig Perlen 20g

  Doplňkové krmivo s medem k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, minerální látky, med, cukr, kvasnice. Denní krmná dávka..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Jod Rapid 20g
  Vitakraft Jod Rapid 20g

  Dopňkové krmivo s jódem pro andulky, malé a střední papoušky a okrasné ptactvo. Doplněk, který ochrání organizmus před nemocí štítné žlázy a příznivě..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Mauserhilfe 20g
  Vitakraft Mauserhilfe 20g

  Doplňkové krmivo pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo, které zvířeti dodá potřebné živiny k optimálnímu průběhu přepeření. Složení obiloviny, ořechy,..

  29.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital korela a střední papoušek 1kg
  Menu Vitakraft Vital korela a střední papoušek 1kg

  Kompletní krmivo pro korely a střední papoušky, jako jsou rozely nebo papoušci senegalští. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho papouška. Krmivo..

  159.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital drobný exot 500g
  Menu Vitakraft Vital drobný exot 500g

  Kompletní krmivo pro drobné exoty, např. zebřičky, amadiny, astrildy a rýžovníky. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho exotického ptactva. Krmivo..

  79.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.