Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:69.00 Kč

Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s ovocem, medem a vejci pro andulky a malé papoušky. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci. Receptura bez cukru. Složení Vejce a travní semeno: obiloviny, semena (1,1% travní semeno), 1,8% vejce a výrobky z vajec, 1,3% minerály, med, řasy. Med a sezamová semínka: obiloviny, 2,3% minerály, semena (2,1% sezamová semínka), vedlejší výrobky rostlinného původu, med 0,31%, řasy. Meruňka a ořechy: obiloviny, semena, ovoce (1,5% sušené ořechy, 0,92% sušená meruňka), 2,3% minerály, vedlejší výrobky rostlinného původu, med, vejce a výrobky z vajec, zelenina, řasy.


 • Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix banán, bylinky a kiwi 3ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix banán, bylinky a kiwi 3ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s banány, kiwi a fíky pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v..

  69.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s medem a sezamem pro andulky a malé papoušky. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s vejcem a travními semínky pro andulky a malé druhy papoušků. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé..

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker meruňka a fík 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker meruňka a fík 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s meruňkami a fíky pro andulky a malé papoušky. Složení obiloviny, semena, ovoce (1,5% sušené fíky, 0,92% sušená meruňka), 2,3%..

  54.00 Kč
 • Vitakraft Honig Perlen 20g
  Vitakraft Honig Perlen 20g

  Doplňkové krmivo s medem k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, minerální látky, med, cukr, kvasnice. Denní krmná dávka..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Jod Rapid 20g
  Vitakraft Jod Rapid 20g

  Dopňkové krmivo s jódem pro andulky, malé a střední papoušky a okrasné ptactvo. Doplněk, který ochrání organizmus před nemocí štítné žlázy a příznivě..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Mauserhilfe 25g
  Vitakraft Mauserhilfe 25g

  Doplňkové krmivo na přepeření pro střední papoušky. Perličky podporují růst zdravého nového peří. Během přepeřování mají ptáci zvýšené nároky na živiny a..

  29.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital velký papoušek 1kg
  Menu Vitakraft Vital velký papoušek 1kg

  Kompletní krmivo pro velké papoušky. Pro zdravý imunitní systém a spokojený život vašeho papouška. Krmivo neobsahuje cukr, barviva a konzervanty. Složení Obiloviny,..

  159.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.