Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:54.00 Kč

Doplňkové krmivo - lahodné tyčinkys kiwi a citrusy pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci. Receptura bez cukru. Složení obiloviny, minerály, vedlejší produkty rostlinného původu, ovoce (1% sušený citrón, 0,1% sušené kiwi), med, oleje a tuky, řasy


 • Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix banán, bylinky a kiwi 3ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix banán, bylinky a kiwi 3ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s banány, kiwi a fíky pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v..

  69.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix med, pomeranč a popkorn 3ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker Trio Mix med, pomeranč a popkorn 3ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s medem, pomeranči a popcornem pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle..

  69.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker andulka med a sezam 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s medem a sezamem pro andulky a malé papoušky. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker banán 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker banán 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s banány pro andulky a malé papoušky. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci. Receptura..

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker vejce 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s vejcem a travními semínky pro andulky a malé druhy papoušků. Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé..

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker meruňka a fík 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker meruňka a fík 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s meruňkami a fíky pro andulky a malé papoušky. Složení obiloviny, semena, ovoce (1,5% sušené fíky, 0,92% sušená meruňka), 2,3%..

  54.00 Kč
 • Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinkys kiwi a citrusy pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml
  Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml

  Vitamínové kapky pro okrasné ptactvo, doplňkové krmivo. Dávkování: přidávejte 3-4 kapky do 50 ml pitné vody denně. Složení: vedlejší výrobky rostlinného původu,..

  99.00 Kč
 • Darwin´s Classic special Light velký papoušek 1kg
  Darwin´s Classic special Light velký papoušek 1kg

  Komplex speciálních doplňků podporující metabolismus a cévní systém. Je prevencí proti obezitě a infekčním onemocněním. Semena ostropestřce mariánského..

  99.00 Kč
 • Uhlí Vitakraft Vogel Kohle 10g
  Uhlí Vitakraft Vogel Kohle 10g

  Důležitá přísada k ptačí potravě. Speciální ptačí uhlí, která reguluje trávení a příznivě ovlivňuje celkový stav organismu ptáků. Aby byli ptáci zdraví,..

  34.00 Kč
 • Vitakraft Aqua Drink s minerály 500ml
  Vitakraft Aqua Drink s minerály 500ml

  Pitná voda pro okrasné ptáky obohacená o minerály - doplňkové krmivo. Dávkování: podávejte každý den namísto běžné pitné vody. Složení: voda, mořské řasy...

  89.00 Kč
 • Bylinky Vitakraft Vogel Salat Mix 10g
  Bylinky Vitakraft Vogel Salat Mix 10g

  Zelené krmivo pro všechny ptáky - doplňkové krmivo. Speciální zdravé zelené krmivo pro všechny ptáky. Krmný návod: každý druhý den 1/2 čajové lžičky k hlavnímu..

  29.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.