Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:54.00 Kč

Doplňkové krmivo - lahodné tyčinky s meruňkami a fíky pro andulky a malé papoušky. Složení obiloviny, semena, ovoce (1,5% sušené fíky, 0,92% sušená meruňka), 2,3% minerály, vedlejší produkty rostlinného původu, med, vejce a výrobky z nich, zelenina, řasy


 • Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks
  Tyčinky Vitakraft Kracker kiwi a citrus 2ks

  Doplňkové krmivo - lahodné tyčinkys kiwi a citrusy pro andulky a malé papoušky.Tyčinky slouží k doplnění krmné dávky a také zkrácení dlouhé chvíle v kleci...

  54.00 Kč
 • Vitakraft Honig Perlen 20g
  Vitakraft Honig Perlen 20g

  Doplňkové krmivo s medem k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, minerální látky, med, cukr, kvasnice. Denní krmná dávka..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Lebertran Perlen 20g
  Vitakraft Lebertran Perlen 20g

  Doplňkové krmivo s olejem z tresčích jater k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, tuky a oleje, kvasnice, cukry, minerální..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Jod Rapid 20g
  Vitakraft Jod Rapid 20g

  Dopňkové krmivo s jódem pro andulky, malé a střední papoušky a okrasné ptactvo. Doplněk, který ochrání organizmus před nemocí štítné žlázy a příznivě..

  29.00 Kč
 • Vitakraft Mauserhilfe 20g
  Vitakraft Mauserhilfe 20g

  Doplňkové krmivo pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo, které zvířeti dodá potřebné živiny k optimálnímu průběhu přepeření. Složení obiloviny, ořechy,..

  29.00 Kč
 • African Agapornis Vitakraft 750g
  African Agapornis Vitakraft 750g

  Krmivo pro malé africké papoušky - kompletní krmivo. Tento druh plnohodnotného krmiva plně odpovídá požadavkům těchto exotických papoušků na stravu. Krmný návod:..

  189.00 Kč
 • Minerální blok Versele Laga Loro Parque 400g
  Minerální blok Versele Laga Loro Parque 400g

  Minerální blok pro střední papoušky a velké papoušky. Lisovaný grit s korály. Důležité pro dobré trávení. Zdroj minerálů a stopových prvků. Udržuje zobák..

  179.00 Kč
 • Klec Bird Jewel KS8 zelená
  Klec Bird Jewel KS8 zelená

  Klec pro kanáry, andulky a jiné drobné ptactvo. Rozteč mezi dráty: 1,3 cm. Velikost: 40 x 25,5 x 47,5 cm...

  654.00 Kč
 • Papoušek vlnkovaný - andulka
  Papoušek vlnkovaný - andulka

  Andulka neboli papoušek vlnkovaný je malý a velmi oblíbený papoušek z Austrálie. Dožívá se 8 – 12 let. Andulku lze chovat samotnou, v párech i ve skupinách, pokud na..

  349.00 Kč© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.